محل تبلیغات شما
فیلم سخنان داریوش فرهنگ در باره فرقه ضاله بهائیت

نکاتی پیرامون سخنان داریوش فرهنگ

از جمله ضروریات دین مبین اسلام که بر احدی از مسلمانان مخفی نیست،حرام بودن ظلم و ستم می باشد که صریح آیات قرآن است. مسئله ظلم و تعدی به مردم و مخلوقاتالهی تا آنجا مورد نهی قرار گرفته است که آیات قرآن کریم ظالمین را لعنت نموده واز آنها بی زاری جسته است.

آیاتی که در این باره نازل شده بقدری زیاد است که در این نوشتارنمی گنجد. از باب نمونه یادآوری می کنیم که خدای متعال در سوره مبارکه بقره آیه ۲۷۹ می فرماید: "لَا تَظلِمُون و لَا تُظلَمُون" نه به کسی ظلمکنید و نه مورد ظلم دیگران قرار بگیرید. همچنین در سوره هود آیه شریفه ۱۸ می فرماید: "الَا لَعنَةُ الله عَلی الظّالِمین" آگاهباشید که لعنت خدا شامل کسانی می باشد که نسبت به دیگران ظلم نمایند.

آقا امیرالمومنین سلام الله علیه در نهج البلاغه خطبه ۲۲۴ می فرماید: "وَ اللّهِ لَوْ أُعْطِیتُ الاقالِیمَ السَّبْعَةبِمَا تَحْتَ أَفْلاَکِهَا، عَلَى أَنْ أَعْصِیَ الله فِی نَمْلَة أَسْلُبُهَاجُلْبَ شَعِیرَة مَا فَعَلْتُه". به خدا سوگند اگر اقلیم هاى هفتگانه (روىزمین) با آنچه در زیر آسمان هایش قرار دارد به من داده شود تا خدا را با گرفتنپوست جوى از دهان مورچه اى نافرمانى کنم، هرگز نخواهم کرد.

پس حضرت به بیان دلیل آن مى پردازد و مى فرماید: "وَ إِنَّ دُنْیَاکُمْعِنْدی لاََهْوَنُ مِنْ وَرَقَة فی فَمِ جَرَادَة تَقْضَمُهَا". به یقین ایندنیاى شما نزد من از برگ درختى در دهان ملخى که در حال جویدن آن باشد پست تر و بىارزش تر است. به خدا سوگند اگر در بیابان های پرخار، شب رابه صبح آورم و در غل و زنجیر کشیده شوم، برایم بهتر است تا آنکه در قیامت، خدا ورسول را در حالی دیدار کنم که به بعضی از بندگان خدا ستم کرده باشم، یا چیزی را بهغصب برده باشم.

حضرت امیر سلام الله علیه در وصیت به فرزندانش امام حسن و امام حسین علیهماالسلاممی فرماید: "کُونَا لِلظَّالِم خَصما وَ للمظلوم عَونا". ای فرزندانم،دشمن ستمگر و یار و مددکار ستمدیده باشید. (نهج البلاغه، نامه شماره ۴۷)

این وصیت آقا امیرالمومنین علیه السلام، گرچه خطاب به حسنین علیهماالسّلام است ولی در حقیقت برای تمام ابنای بشر تا پایان عالم است. این وصیت سند افتخارشیعه است که تا ابد بر تارک انسانیت می درخشد و شیعه نسبت به امام خویش عقیده دارد.

امام حسین سلام‌ الله‌ علیه در روز عاشورا و موقعی که همۀ اصحاب و یارانشبه شهادت رسیده بودند، یعنی در آن موقعیت حساس، که لازم است مهم‌ ترین و حساس‌ ترینمطالب بیان شود، آخرین وصیت خود به فرزند برومندشان امام سجاد علیه السّلام که درحقیقت آخرین وصیت ایشان به شیعیان و بلکه بشریت است را چنین بیان کردند: یابُنیَّ إِیَّاكَ وَ ظُلْمَ مَن لَا یَجد عَلَیك ناصِراً إِلَّا الله» ای فرزندم،از ظلم به کسی که در برابر تو هیچ کمک کار و یاری کننده‌ای به جز خداوند ندارد، برحذر باش.

از امام باقر علیه السّلام نیز روایت شده است كه چون زمان شهادت علىبن الحسین علیهماالسّلام فرا رسید، مرا به سینه چسبانید، سپس فرمود: اى پسر جانم!من به تو سفارش كنم بدان چه پدرم هنگام مرگش به من سفارش كرد و به همانچه كه اویادآور شد كه پدرش به او سفارش كرده است، فرمود: پسر جانم! مباداستم روا دارى به كسى كه برابر تو جز خدا یاورى نیابد.

با این بیانات روشن می گردد که دین و بزرگان دین از مسلمانان چهخواسته اند و بعضی از مسلمانان نسبت به دستورات آنان چه عکس العملی از خود نشانداده اند. بنابراین آنچه که آقای فرهنگ در مصاحبه اش از عملکرد دوران کودکی خود بیانداشته، یک عمل شخصی جاهلانه ای بود که نباید آن را به پای دین و دستورات بزرگان آن گذاشت. علاوه بر اینکه چنین عملی را هیچ انسان آزاده ای قبول نداشته و نمیپسندد. چه طرف مقابل او یهودی باشد یا مسیحی یا شخصی دیگر حتی حیوانات.

اما در مورد نجاست بهائیان باید گفت که به اتفاقفقها و مراجع تقلید یکی از نجاسات در اسلام، کافر می باشد. کافر یعنی کسی که منکرخدا یا رسالت خاتم الانبیاء حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم یا معاد است. بهائیانگرچه قائل اند که ما تمامی پیامبران الهی را قبول داریم، اما خاتمیت حضرت محمدصلوات الله علیه و آله را قبول ندارند و این باعث کفر و نجاست آنها شده است.

لینک نظر مراجع تقلید در مورد بهائیان

http://www.baha9.ir/post/category/13

علی محمد باب تروریست

ادعاهای بهاءالله - 38

دروغگوئی علی محمد باب

,علیه ,خدا ,الله ,امام ,ظلم ,که در ,الله علیه ,می فرماید ,از مسلمانان ,داریوش فرهنگ ,سخنان داریوش فرهنگ

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهر فوتبال ahangahang Luis's receptions torcresore salongcanar sajadayni puycharpoca magquewewic ایران من My Iran مقالات مبل و مبلمان