محل تبلیغات شما

ادعاهای مختلف!

تمام انبیاء الهی که برای هدایت انسانها مبعوث برسالت شدند، فقط مدعی نبوت بودند و لا غیر. در حالی که رهبر بهائیان حسینعلی نوری از سال 1280 هجری قمری که در باغنجیب پاشا بیرون شهر بغداد قرار گرفت، ادعاهای متنوع و گوناگونی را مطرح ساخت. اولین ادّعای او ادعای من یظهره اللّهی» بود که به بابی ها اعلام کرد که من همان موعودی هستم که علیمحمّد شیرازی در کتاب بیان وعده آمدنش را داده است. 

ادعای دوم حسینعلی نوری نبوّت و رسالت است! وی می گفت مناز طرف خدا مبعوث به نبوت شدم! ادعای دیگرش رجعت حسینی است! ادعای بعدی حسینعلی الوهیتو ظهور کلی الهی است!!! اگر خداوند متعال پیامبری را مبعوث به رسالت کرده باشدآن نبی و پیامبر فقط به مردم می گفت من فرستاده خدا هستم و دیگر ادعای دیگری نداشتاما این مرد ( حسینعلی ) نه تنها ادعای نبوت داشت بلکه پا را از آن فراتر نهاده وادعای الوهیت و خدائی کرده و می گفت من رجعت امام حسین علیه السّلام هم هستم! کهادعای الوهیت او انسان را به یاد ادعای خدائی فرعون می اندازد.

تمام کسانی که به دروغ ادعاهای واهی مطرح کردند نزد مردم رسواشده و از طرف آنها طرد و رانده شدند افرادی مثل مانی، مسیلمه، سجاح. یکی از اینافراد هم میرزا حسینعلی نوری است که در روزهای آینده ادعاهای متنوع او را با سند ومدرک ذکر خواهیم کرد.

برای دیدن آیه شریفه قرآن روی ادامه مطلب کلیک کنید.

علی محمد باب تروریست

ادعاهای بهاءالله - 38

دروغگوئی علی محمد باب

,ادعای ,ادعاهای ,   ,حسینعلی ,مبعوث ,    ,گفت من ,می گفت ,     ,حسینعلی نوری

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

arulvladob Teresa's page folcknowmenu ❤ عاشقانـه هــایے בونـفــرمـوט ❤ dyygiepoilas ali113 رمان | دانلود رمان عاشقانه funcbeapasde flexmytesmi وب لژیون دوم نمایندگی سمنان